71%

۱.۲۵G-1310nm-10km-SM-ESFP

دسته:
فروشنده : admin

تومان120,000

10 در انبار

آماده ارسال
مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
نقد و بررسی اجمالی

Module Huawei 1.25G-1310nm-10km-SM-ESFP

ماژول فیبر نوری هوآوی مدل ۱.۲۵G-1310nm-10 km-SM-ESFP از سری ماژول فیبر نوری ESFP است که با سرعت ۱.۲۵ گیگابیت بر ثانیه داده ها تا فاصله ۱۰ کیلومتر منتقل می کند . طول موج این ماژول ۱۳۱۰ نانومتر است و نوع کابل فیبر نوری آن از نوع کانکتور LC و فیبر سینگل مد می باشد و این ماژول ها از کاربردی ترین تجهیزات شبکه محسوب می شوند.

مشخصات کلی
سایر مشخصات
مشخصات فنی ماژول فیبر نوری هوآوی 1.25G-1310nm-10km-SM-ESFP :

Model: Huawei Fiber Optic Module 1.25G-1310nm-10 km-SM-ESFP
Form Type: ESFP
Distance: 10 km
Data Rate (max): 1.25 Gb/s
Wavelength: 1310nm
Single Mode
Interface Type: LC Connector

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “۱.۲۵G-1310nm-10km-SM-ESFP”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    • فروشنده: admin
    • هنوز امتیازی داده نشده است!