38%

۱۰G-1310nm-10km-SM-SFP

دسته:
فروشنده : admin

تومان370,000

4 در انبار

آماده ارسال
مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
نقد و بررسی اجمالی

ماژول فیبر نوری Huawei SFP Plus ۱۰G-1310nm-10km-SM

ماژول فیبر نوری هوآوی مدل SFP Plus 10G-1310nm-10km-SM دارای طول موج ۱۳۱۰ نانومتر است از سری ماژول فیبر نوری SFP می باشد که  با سرعت ۱۰ گیگابیت بر ثانیه داده ها تا فاصله ۱۰ کیلومتر منتقل می کند.  نوع کابل فیبر نوری آن از نوع کانکتور LC و فیبر سینگل مد می باشد و این ماژول ها از کاربردی ترین تجهیزات شبکه محسوب می شوند.

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “۱۰G-1310nm-10km-SM-SFP”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    • فروشنده: admin
    • هنوز امتیازی داده نشده است!